This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Eric Pearl

Je původně chiropraktik, který objevil svoje schopnosti léčit, když se stal svědkem několika neobvyklých uzdravení. Dnes cestuje po celém světě a předává své zkušenosti s rekonektivním léčením dalším lidem. Od té doby byl pozván do mnoha TV vysílání (v Čechách naposledy 14.4.2010 na ČT24 ), do nemocnic i do škol k přednáškám. V několika výzkumných ústavech podrobil svoji práci testům a zkoumání, stal se neúnavným propagátorem metody a jejího šíření jako doplňujícího prostředku léčení v mnoha a mnoha případech, kdy je tělo ještě  schopno regenerace  a může se uzdravit  samo.  Do této doby vydal o své práci celkem šest knih, z nichž nejznámější je „Reconnection - Návrat k léčivé energii“, kde vysvětluje setkání se svými schopnostmi, jejich rozvoj a krok po kroku vysvětluje práci praktika léčení.

V roce 2009 představil E.Pearl unikátní film „The Living Matrix – Žijící matrix“. Pomocí případových studií se snaží nahlédnout na různé neobvyklé formy léčení (včetně rekonektivního léčení) a s pomocí názorů a výzkumů několika předních světových vědců přináší část odpovědi na otázku „jak je možné, že to funguje“.

Mluví se o nových pohledech na řízení živého organizmu, o biofotonech, energetických polích, frekvencích, programování naší mysli, kvantové fyzice a tak dále. Díky další spolupráci s vědci vyšla nedávno kniha Konstantina Korotkova – Věda potvrzuje Rekonektivní léčení.